Šatníková skriňa OLJE 12 Tempo Kondela
379.10 €
Do obchodu
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného... Celý popis
Popis
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej spálni, studenskej izbe alebo predsieni. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a dvierkami z MDF. Originálne je svojim bielym farebným prevedením.
Skriňa OLJE 2D2S je kombinovaná a tvoria ju dva šuplíky a jedna skrinka, v ktorej sa nachádza vešiaková tyč. Výhodou skrine je dostatok úložného priestoru, čo vám bude určite vyhovovať.
Farba:biela
Materiál:DTD / ABS hrany / MDF
Rozmery:šírka: 91 cmhĺbka: 61 cmvýška: 200,6 cm
výška nožičiek: 16 cmvýška šuplíka: 18,9 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cm
Nosnosť:skrinka: 5 kgšuplík: 3 kg
Hmotnosť:72 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | MDF doska |
|---|---|
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| VÝŠKA | 200,6 cm |
| ŠÍRKA | 91 cm |
| HMOTNOSŤ | 71,6 kg |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| HĹBKA | 61 cm |
| NOSNOSŤ | 3 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| ŠTÝL | Provence |
| FARBA | Biela |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| Hmotnosť | 71600.000g |