Šatníková skriňa MORATIZ 1 Tempo Kondela
462.70 €
Do obchodu
Vytvoriť vlastnú oázu pokoja s obývacím systémom MORATIZ nikdy nebolo jednoduchšie. Ponúka jednotlivé komponenty, ktoré zaujmú nejedného návštevníka... Celý popis
Popis
Vytvoriť vlastnú oázu pokoja s obývacím systémom MORATIZ nikdy nebolo jednoduchšie. Ponúka jednotlivé komponenty, ktoré zaujmú nejedného návštevníka domácnosti. Je dizajnovo elegantný a štýlový. Vyrobený je z laminovanej drevotriesky, dvierka sú z MDF. Farebne je oblečený do hnedého odtieňa dub wotan. Jeho dizajn dotvára plastový dekor v podobe úchytiek.
Sektor obsahuje rôzne druhy nábytku. Je len na vás, ktorý si vyberiete. Do obývacej izby, spálne, študentskej izby alebo do jedálne.
Skriňa MORATIZ 2D1S je kombinovaná a ponúka jeden šuplík a jednu skrinku, v ktorej sa nachádza vešiaková tyč a polica. Veľkým plusom skrine je úložný priestor, ktorý budete mať k dispozícii.
Farba:dub wotan
Materiál:DTD / MDF / plast
Rozmery:šírka: 112,6 cmhĺbka: 59,8 cmvýška: 210,1 cm
výška nožičiek: 7 cmvýška šuplíkov: 21 cm
hrúbka materiálu: 1,6 - 2,2 cm
Hmotnosť:99 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 99 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| DEKOR | Dub wotan |
| VÝŠKA | 210 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| ŠÍRKA | 112 cm |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Jednokrídlové |
| Hmotnosť | 99000.000g |