Šatníková skriňa MERINA 250 Tempo Kondela Biela
643.50 €
Do obchodu
Trojdverová kombinovaná šatníková skriňa MERINA 250 je ideálna, ak potrebujete viac úložného priestoru pre vaše oblečenie a rôzne doplnky. Vyrobená je z... Celý popis
Popis
Trojdverová kombinovaná šatníková skriňa MERINA 250 je ideálna, ak potrebujete viac úložného priestoru pre vaše oblečenie a rôzne doplnky.
Vyrobená je z kvalitného materiálu DTD laminovaná v dekore dub sonoma so sivými doplnkami alebo v nestarnúcej čiernobielej variante.
Skriňa MERINA 250 ponúka tri police na ľavej aj pravej strane a vešiakovú tyč v strednej časti. Rovnako dobre vám poslúži aj veľká polica vo vrchnej časti a dva šuplíky.
Farba:dub sonoma / sivábiela / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 250 cmhĺbka: 60 cmvýška: 215 cm
hrúbka dosky: 1,6 cm
Hmotnosť:214 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| TYP SKRINE | Policová |
| TYP SKRINE | Závesná |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 215 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| HMOTNOSŤ | 214 kg |
| POČET POLÍC | 7 |
| DVERE | Posuvné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 214000.000g |