Šatníková skriňa MERINA 203 Tempo Kondela Dub sonoma
461.30 €
Do obchodu
Kombinovaná šatníková skriňa MERINA 203 s dvoma posuvnými dverami je ideálna, ak potrebujete viac úložného priestoru pre vaše oblečenie a rôzne doplnky.... Celý popis
Popis
Kombinovaná šatníková skriňa MERINA 203 s dvoma posuvnými dverami je ideálna, ak potrebujete viac úložného priestoru pre vaše oblečenie a rôzne doplnky.
Vyrobená je z kvalitného materiálu DTD laminovaná v dekore dub sonoma so sivými doplnkami alebo v nestarnúcej čiernobielej variante.
Skriňa MERINA 250 ponúka tri police na ľavej aj pravej strane a vešiakovú tyč v strednej časti. Rovnako dobre vám poslúži aj veľká polica vo vrchnej časti.
Farba:dub sonoma / sivábiela / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 203 cmhĺbka: 60 cmvýška: 215 cm
hrúbka dosky: 1,6 cm
Hmotnosť:156 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 156 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| TYP SKRINE | Policová |
| TYP SKRINE | Závesná |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 215 cm |
| ŠÍRKA | 203 cm |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Posuvné |
| DVERE | Dvojdielne |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 155800.000g |