Šatníková skriňa MARRPHY III Eltap Strieborná / čierna
722.20 €
Do obchodu
Táto šatníková skriňa spája karamelový dub a čiernu farbu, čo zaručuje moderný a elegantný doplnok do interiéru. Vďaka nastaviteľným plastovým nožičkám o 0,5... Celý popis
Popis
Táto šatníková skriňa spája karamelový dub a čiernu farbu, čo zaručuje moderný a elegantný doplnok do interiéru. Vďaka nastaviteľným plastovým nožičkám o 0,5 cm je možné ľahko prispôsobiť nerovnú podlahu a zaistiť stabilitu. Skriňa obsahuje dve tyče na zavesenie oblečenia, čo pomáha udržiavať poriadok a uľahčuje prístup. Vnútri skrine nájdete 6 políc na uloženie rôznych predmetov.
Môžete si vybrať verziu so zrkadlom alebo bez neho, čo umožňuje prispôsobenie vašim preferenciám a opticky rozšíreniu priestoru. Skriňa má aj posuvné dvere, ktoré šetria miesto a otvárajú a zatvárajú sa plynulo a tichým spôsobom, čo prináša pohodlie.
Farba:dub karamel / čiernadub karamel / čierna / zrkadlo (strieborná)
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF laminovaná / kov
Rozmery:šírka: 180 cmhĺbka: 60 cmvýška: 220 cm
Hmotnosť:165 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ZRKADLO | Áno |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| HĹBKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 165 kg |
| POČET POLÍC | 6 |
| VÝŠKA | 220 cm |
| DVERE | Posuvné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná / čierna |
| Hmotnosť | 177000.000g |