Šatníková skriňa LAMINO S-1 Halmar
300.00 €
Do obchodu
OBÝVACIA ZOSTAVA LAMINO Kolekcia nábytku LAMINO je synonymom elegancie a funkčnosti, ktorá obohatí váš interiér mimoriadne štýlovým spôsobom. Šatníková... Celý popis
Popis
OBÝVACIA ZOSTAVA LAMINO
Kolekcia nábytku LAMINO je synonymom elegancie a funkčnosti, ktorá obohatí váš interiér mimoriadne štýlovým spôsobom. Šatníková skriňa, TV stolík, konferenčný stolík, nízka komoda a vysoká komoda – každý prvok tejto série bol starostlivo navrhnutý tak, aby splnil vaše očakávania z hľadiska praktickosti i estetiky. Jedná sa o komplexné riešenie, ktoré zaistí harmóniu v každej miestnosti.
ODOLNÉ A KVALITNÉ MATERIÁLY
Nábytok série LAMINO je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky s teplým tónom duba craft, ktorý vyžaruje prirodzenú krásu a sa hodí do každej miestnosti. Čierne úchyty a stabilné nožičky sú vyrobené z odolného polypropylénu.
JEDINEČNÝ DIZAJN
Charakteristickým rysom série LAMINO sú dekoratívne čierne lamely na vybraných čelných dvierkach. V spojení s hrejivou farbou duba crafrt dodávajú lamely kolekcii jedinečné kúzlo a moderný šmrnc.
SKRIŇA S-1
Nepostrádateľným prvkom série je aj šatníková skriňa S-1, ktorá ponúka dostatok úložného priestoru v podobe piatich políc a vešiakovej tyče. Svoje využitie nájde ako v obývacej izbe, tak spálni, predsieni či pracovne.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:dub craft / čierna
Materiál:laminátová MDF / polypropylén
Rozmery:šírka: 94 cmhĺbka: 56 cmvýška: 191 cm
Nosnosť:polica: 5 kg
Hmotnosť:83 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 83 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| ŠÍRKA | 94 cm |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| DEKOR | Dub craft |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| HĹBKA | 56 cm |
| POČET POLÍC | 5 |
| VÝŠKA | 191 cm |
| Hmotnosť | 83000.000g |