Šatníková skriňa JESI 4D1S Tempo Kondela
346.30 €
Do obchodu
ŠATNÁ SKRIŇA JESI 4D1S Hľadáte úložný priestor, ktorý dodá vášmu interiéru šmrnc aj funkčnosť? Šatníková skriňa JESI 4D1S, s dokonalou kombináciou farby... Celý popis
Popis
ŠATNÁ SKRIŇA JESI 4D1S
Hľadáte úložný priestor, ktorý dodá vášmu interiéru šmrnc aj funkčnosť? Šatníková skriňa JESI 4D1S, s dokonalou kombináciou farby gaštan nairobi a onyx, poskytne nielen dostatok miesta pre vaše veci, ale stane sa aj dominantným prvkom každej izby. So svojou štýlovou a modernou estetikou a praktičnosťou je ideálnou voľbou pre obývací pokoj, spálňu aj jedáleň.
SÉRIE JESI
Moderný sektorový systém JESI vám pomôže pri zariaďovaní interiéru a naplní všetky vaše predstavy. Dokáže sa predviesť v moderných, ale aj v menej nápadných interiéroch. Nábytok JESI je vhodný do obývacích izieb, spální, študentských izieb alebo jedální. Sektorový systém pozostáva z rôznych druhov nábytku, preto je len na vás, ktorý si vyberiete. Komponenty zo sektora si môžete objednať jednotlivo.
VYSOKÁ KVALITA MATERIÁLOV
Nábytok zo série JESI je vyrobený z laminovej DTD, čo zaistí dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Očarí vás farba v kombinácii gaštan nairobi a onyx. Na jednotlivých druhoch nábytku sa nachádzajú kovové úchyty v čiernom farebnom prevedení, ktoré pridávajú na sofistikovanosti a ľahko sa kombinujú s ďalšími prvkami vášho zariadenia.
VLASTNOSTI SKRINE
Skriňa 4D1S JESI je priestranná, štvordverová a vešiaková, takže ukryje všetky vaše veci. Nad vešiakovou tyčou je polica a na spodnej časti skrine sa nachádza jeden šuplík. V spodnej časti sa nachádza jedna polica. Všetky vaše veci získajú jedinečný a štýlový domov.
TECHNICKÉ PARAMETE
Farba:gaštan nairobi / onyx
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 86,6 cmhĺbka: 59 cmvýška: 210 cm
hrúbka materiálu: 1,6 - 3,2 cm
Nosnosť:5 kg / šuplík15 kg / vešiaková tyč
Hmotnosť:77,7 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 78 kg |
| DEKOR | Gaštan |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| VÝŠKA | 210 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| HĹBKA | 59 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| ŠÍRKA | 86,5 cm |
| Hmotnosť | 77700.000g |