Šatníková skriňa GWEN 70425 Tempo Kondela Biela lesk
202.10 €
Do obchodu
V duchu modernej klasiky vám predstavujeme šatníková skriňa GWEN. Je jednoduchá, vkusná, a vďaka prevedeniu bielej s extra vysokým leskom, bielej alebo... Celý popis
Popis
V duchu modernej klasiky vám predstavujeme šatníková skriňa GWEN. Je jednoduchá, vkusná, a vďaka prevedeniu bielej s extra vysokým leskom, bielej alebo nestarnúcemu dekoru dub soboma sa bude hodiť k svetlým aj tmavým priestorom.
GWEN je neprehliadnuteľná aj vďaka materiálu foliovaná DTD, z ktorej je vyrobená. Skriňa v sebe ukrýva dostatok úložného priestoru v podobe 3 šuplíkov, vešiakovej časti a časti s policami.
Skrine GWEN dodávame aj v ďalších veľkostiach.
Farba:bieladub sonomabiela vysoký lesk
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:foliovaná DTD
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 49,5 cmvýška: 200,4 cm
hrúbka dosky: 1,2 cm
Hmotnosť:55 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| TYP SKRINE | Závesná |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 5 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| ŠÍRKA | 77,5 cm |
| HĹBKA | 49,5 cm |
| VÝŠKA | 200,4 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela lesk |
| Hmotnosť | 55000.000g |