Šatníková skriňa DTD Dekorhome Čierna lesk
311.50 €
Do obchodu
Táto kompaktná šatníková skriňa vám uľahčí organizáciu vášho oblečenia a každodenných doplnkov, aby ste rýchlo našli, čo potrebujete. Jedná sa o perfektné... Celý popis
Popis
Táto kompaktná šatníková skriňa vám uľahčí organizáciu vášho oblečenia a každodenných doplnkov, aby ste rýchlo našli, čo potrebujete. Jedná sa o perfektné úložné riešenie a štýlový doplnok, ktorý oživí vašu domácnosť.
Šatník je vyrobený z prémiových dosiek, ktoré sú zárukou pevnosti, odolnosti a dlhej životnosti. Vnútri sa nachádza veľká priehradka so šatníkovou tyčou. Nájdete tu teda veľa priestoru ako na zavesenie dlhších odevov, tak na uloženie poskladaného oblečenia, ako sú svetre či džínsy, a menších doplnkov, napríklad klobúkov, kabeliek atď.
Produkt sa ľahko čistí. Zostavenie šatníkovej skrine je jednoduché.
Farba:bielasiváčiernabetóndub sonomadub sonoma / bielabiela vysoký lesksivá vysoký leskčierna vysoký lesk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 52 cmvýška: 200 cm
Hmotnosť:68,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 68 kg |
| VÝŠKA | 200 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HĹBKA | 52 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| POČET POLÍC | 1 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna lesk |
| Hmotnosť | 68100.000g |