Šatníková skriňa DTD Dekorhome Biela / dub sonoma
139.00 €
Do obchodu
Táto šatníková skriňa ponúka dostatok priestoru pre všetky potreby skladovania, takže je praktická pre vašu spálňu. Táto úložná skriňa je vyrobená z... Celý popis
Popis
Táto šatníková skriňa ponúka dostatok priestoru pre všetky potreby skladovania, takže je praktická pre vašu spálňu.
Táto úložná skriňa je vyrobená z drevotriesky, takže je odolná a robustná, ideálna pre uloženie a organizáciu vášho oblečenia. Disponuje kolieskami, môžete ju teda ľahko premiestniť na správne miesto. Šatníková skriňa má veľkú otvorenú priehradku a 3 bočné police, kde budete mať všetko potrebné po ruke.
Farba:bielabiela lesksivásivá leskčiernačierna leskdub sonomadub sonoma / bielabetón
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD
Rozmery:Šírka: 80 cmHĺbka: 40 cmVýška: 110 cm
Hmotnosť:26,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 110 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 40 cm |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,2 kg |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| TYP SKRINE | Policová |
| TYP SKRINE | Závesná |
| POČET POLÍC | 2 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela / dub sonoma |
| Hmotnosť | 26200.000g |