Šatníková skriňa BULLET S-1 Halmar
309.90 €
Do obchodu
Séria BULLET je elegantný a štýlový nábytok do obývacej izby alebo spálne. Nábytok je vyrobený z laminovanej MDF čiernej farby s 3D dekorom na vybraných... Celý popis
Popis
Séria BULLET je elegantný a štýlový nábytok do obývacej izby alebo spálne. Nábytok je vyrobený z laminovanej MDF čiernej farby s 3D dekorom na vybraných čelách skriniek. Zlatý detail v podobe tenkých nožičiek pôsobí veľmi elegantne a luxusne.
Šatníková skriňa z kolekcie BULLET je skvelou voľbou pre milovníkov praktickosti a zároveň moderného štýlu. Ponúka úložný priestor ukrytý za dvojkrídlovými dverami.
Farba:čierna / zlatá
Materiál:laminovaná MDF / kov
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 53 cmvýška: 185 cm
Hmotnosť:61,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 185 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 61,5 kg |
| HĹBKA | 53 cm |
| Hmotnosť | 61500.000g |