Šatníková skriňa BORNEO Halmar
426.30 €
Do obchodu
REGÁL BORNEO REG-1 Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude spojením moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou naša séria BORNEO -... Celý popis
Popis
REGÁL BORNEO REG-1
Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude spojením moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou naša séria BORNEO - nábytok v dekore duba artisan s trendy pleteným vzorom na čelnej strane. Ideálne pre všetkých, ktorí ocenia prírodný vzhľad nábytku. Viedensky pletený vzor je prvkom, ktorý dodáva eleganciu a zároveň je veľkým hitom v interiérovom dizajne posledných rokov.
V kolekcii BORNEO nájdete komponenty pre Vašu spálňu, obývaciu izbu, predsieň alebo pracovňu. Jednoducho a štýlovo zariadite celý byt s designovým nábytkom BORNEO.
Šatníková skriňa z kolekcie BORNEO s výškou 200 cm vám poskytne dostatok priestoru na uloženie všetkých nevyhnutností. Je rozdelená na dve časti, v ľavej sa nachádzajú štyri police. Navyše je doplnená o priestranný spodný šuplík. Skriňa BORNEO je investíciou do praktickosti a estetiky vášho domova.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:dub artisan / prírodný
Materiál:laminovaná DTD / laminovaná MDF / laminovaná HDF
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 57 cmvýška: 200 cm
Hmotnosť:76 kg
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 76 kg |
| VÝŠKA | 200 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | HDF deska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| DEKOR | Dub artisan |
| HĹBKA | 57 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 4 |
| Hmotnosť | 76000.000g |