Šatníková skriňa BIANCCO II Eltap Nie
598.70 €
Do obchodu
Posuvná skriňa BIANCCO je praktická aj elegantná. Nohy z odolného plastu majú výšku 0,5 cm a sú opatrené bielymi klzákmi. Vďaka tomu sa skriňa ľahko... Celý popis
Popis
Posuvná skriňa BIANCCO je praktická aj elegantná. Nohy z odolného plastu majú výšku 0,5 cm a sú opatrené bielymi klzákmi. Vďaka tomu sa skriňa ľahko premiestňuje a nezanecháva na podlahe žiadne stopy.
K dispozícii je v dvoch verziách: so zrkadlom alebo bez. Skriňa je vyrobená z odolnej MDF dosky v bielej farbe a má šesť pevných políc s maximálnou nosnosťou 10 kg. Priložené tyče umožňujú zavesiť oblečenie na ramienka.
ABS hrany na hranách chránia nielen pred poškodením, ale tiež poskytujú estetické zakončenie. Skriňa je ideálna na ukladanie oblečenia a iných predmetov, pričom dodáva vášmu interiéru eleganciu a harmóniu.
Farba:
biela
biela / zrkadlo (strieborná)
Zrkadlo:anonie
Výber zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF laminovaná / kov / sklo
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 220 cm
Hmotnosť:
110 / 120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 110 kg |
| HMOTNOSŤ | 120 kg |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 6 |
| VÝŠKA | 220 cm |
| DVERE | Posuvné |
| ZRKADLO | Nie |
| Hmotnosť | 120000.000g |