Šatníková skriňa ARMENY Tempo Kondela
581.60 €
Do obchodu
Komfort, aký hľadáte, vám ponúka moderná spálňová zostava ARMENY. Vyrobená je z laminovanej drevotriesky. Zaujme vás svojou farebnou kombináciou farieb dub... Celý popis
Popis
Komfort, aký hľadáte, vám ponúka moderná spálňová zostava ARMENY. Vyrobená je z laminovanej drevotriesky. Zaujme vás svojou farebnou kombináciou farieb dub ribeck a tmavý grafit. Na lepšiu manipuláciu sa na jednotlivých druhoch nábytku nachádzajú čierne kovové úchyty. Spálňový systém ARMENY pozostáva z rôznych druhov nábytku, preto je len na vás, ktorému dáte prednosť.
Skriňa ARMENY je krásna na pohľad a navyše disponuje dostatočným úložným priestorom. Skriňa je vešiaková s tromi vešiakovými tyčami. Nad každou vešiakovou tyčou sa nachádza polica.
Farba:dub ribeck / grafit
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 270 cmhĺbka: 62 cmvýška: 210 cm
šírka pravej a ľavej vešiakovej tyče: 82 cmšírka prostrednej vešiakovej tyče: 97,8 cm
nosnosť police: 5 kg
Hmotnosť:196 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| DEKOR | Grafit |
| ŠTÝL | Moderný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| VÝŠKA | 210 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| HĹBKA | 62 cm |
| POČET POLÍC | 3 |
| HMOTNOSŤ | 196 kg |
| DVERE | Posuvné |
| Hmotnosť | 196500.000g |