Šatníková skriňa 203 MULTI 32 Tempo Kondela
650.40 €
Do obchodu
Vďaka výške 218 cm MULTI skriňa plnohodnotne zastúpi vstavanú skriňu. Je ideálny do spálne, detskej či študentskej izby, aj predsiene. Skriňa MULTI 32 s dvoma... Celý popis
Popis
Vďaka výške 218 cm MULTI skriňa plnohodnotne zastúpi vstavanú skriňu. Je ideálny do spálne, detskej či študentskej izby, aj predsiene.
Skriňa MULTI 32 s dvoma posuvnými dverami oceníte predovšetkým v malej miestnosti. Dvere pri otváraní nezasahujú do priestoru. Kovové pojazdy sú na ložiskových kolieskach (systém FOCUS).
Svoje oblečenie uložte do políc v ľavej časti, v pravej nájdete vešiakovou tyč a policu.
Skriňa je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD vo farebnej kombinácii dub kathult svetlý a biela.
Dvere sú obohatené o zrkadlo, ktorá opticky zväčšujú miestnosť.
Za kvalitu hovoria aj ABS hrany, ktoré sú odolnejšie voči poškodeniu pri každodennom používaní.
Skrine MULTI ponúkame vo viacerých veľkostiach.
Farba:dub kathult svetlý / biela
Materiál:laminovaná DTD / zrkadlo / ABS hrany
Rozmery:šírka: 203 cmhĺbka: 61 cmvýška: 218 cm
hrúbka dosky: 1,6 cm
Hmotnosť:159 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| TYP SKRINE | Vešiaková |
|---|---|
| ZRKADLO | Áno |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| VÝŠKA | 218 cm |
| DVERE | Posuvné |
| DEKOR | Dub kathult svetlý |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| ŠÍRKA | 203 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| HMOTNOSŤ | 159 kg |
| POČET POLÍC | 5 |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Biela |
| ŠTÝL | Moderný |
| Hmotnosť | 159000.000g |