Šatníková skriňa 183 MULTI 32 Tempo Kondela
590.00 €
Do obchodu
Vďaka výške 218 cm MULTI skriňa plnohodnotne zastúpi vstavanú skriňu. Je ideálna do spálne, detskej či študentskej izby, aj predsiene. Skriňa MULTI 32 s dvoma... Celý popis
Popis
Vďaka výške 218 cm MULTI skriňa plnohodnotne zastúpi vstavanú skriňu. Je ideálna do spálne, detskej či študentskej izby, aj predsiene.
Skriňa MULTI 32 s dvoma posuvnými dverami oceníte predovšetkým v malej miestnosti. Dvere pri otváraní nezasahujú do priestoru. Kovové pojazdy sú na ložiskových kolieskach (systém FOCUS).
Svoje oblečenie uložte do políc v ľavej časti, v pravej nájdete vešiakovou tyč a policu.
Skriňa je vyrobená z kvalitnej DTD laminovanej vo farebnej kombinácii dub kathult svetlý a biela.
Zrkadlo má hneď dve využitie. Opticky zväčšuje miestnosť a zároveň vám ponúka možnosť skontrolovať svoj zovňajšok.
Za kvalitu hovoria aj ABS hrany, ktoré sú odolnejšie voči poškodeniu pri každodennom používaní.
Skrine MULTI ponúkame vo viacerých veľkostiach a variantoch.
Farba:dub kathult svetlý / biela
Materiál:DTD laminovaná / zrkadlo / ABS hrany
Rozmery:šírka: 183 cmhĺbka: 61 cmvýška: 218 cm
hrúbka dosky: 1,6 cm
Hmotnosť:150 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HMOTNOSŤ | 150 kg |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| VÝŠKA | 218 cm |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| POČET POLÍC | 5 |
| DVERE | Posuvné |
| DVERE | Dvojdielne |
| DEKOR | Dub kathult svetlý |
| Hmotnosť | 150000.000g |