Rohový písací stôl so zásuvkami 145x100 cm Dekorhome Betón
253.30 €
Do obchodu
Tento rohový písací stôl sa stane praktickým doplnkom do vašej študovne či pracovne.Je vyrobený z kvalitných dosiek, je pevný a odolný. Skvele sa hodí do... Celý popis
Popis
Tento rohový písací stôl sa stane praktickým doplnkom do vašej študovne či pracovne.Je vyrobený z kvalitných dosiek, je pevný a odolný. Skvele sa hodí do menších kancelárií, na koľaj, do bytov s obmedzeným priestorom alebo skrátka všade, kde chcete čo najefektívnejšie využiť dostupné miesto.Nájdete v ňom tiež 6 priestranných zásuviek a 2 poličky, kam si môžete ukladať rôzne študijné potreby, ako sú knihy, zložky a ďalšie užitočné veci, ktoré potrebujete mať po ruke.Písací stôl sa ľahko čistí navlhčenou handričkou. Stôl ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.Farba:bielabiela lesksivásivá leskčiernačierna leskdub sonomadub sonoma / bielabetónVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:drevotrieskaRozmery:šírka: 145 cmhĺbka: 100 cmvýška: 76 cmHmotnosť:52,3 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| NOHY STOLA | Atypické |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| ŠÍRKA | 145 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
| POČET POLÍC | 2 |
| HĹBKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 52,3 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Betón |
| Hmotnosť | 52300.000g |