Rohový písací stôl s policami Dekorhome Biela / dub sonoma
191.50 €
Do obchodu
Náš elegantný a moderný písací stôl je praktickým doplnkom do vašej domácej študovne alebo pracovne. Stôl má originálny otočný dizajn, takže z neho môžete... Celý popis
Popis
Náš elegantný a moderný písací stôl je praktickým doplnkom do vašej domácej študovne alebo pracovne.
Stôl má originálny otočný dizajn, takže z neho môžete urobiť rohový stôl, aby zapadol aj do inak priestorovo riešených izieb. Je vyrobený z kvalitnej drevotriesky, čo mu zaručuje pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť. Písací stôl obsahuje veľké otvorené priehradky, ktoré vám poskytnú veľa miesta na ukladanie najrôznejších vecí, hodí sa teda výborne do menších kancelárií, na koľaj alebo do bytov s obmedzeným priestorom. Možno ho využiť aj ako konzolový stolík do predsiene.
Písací stôl sa ľahko čistí navlhčenou handričkou.
Farba:bielasiváčiernabiela lesksivá leskčierna leskbetóndub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 200 cmhĺbka: 50 cmvýška: 76 cm
Rozmery rohového stola:šírka: 120 cmhĺbka: 120 cmvýška: 76 cm
Hmotnosť:33,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HMOTNOSŤ | 33,5 kg |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela / dub sonoma |
| Hmotnosť | 33500.000g |