Rohová záhradná sedacia súprava FARIEL Tempo Kondela
244.30 €
Do obchodu
ROHOVÁ ZAHRADNÍ SEDACÍ SOUPRAVA FAŘEL Představujeme vám rohovou zahradní sedací soupravu FARIEL – klíčový prvek, který promění vaši zahradu v útočiště pohody... Celý popis
Popis
ROHOVÁ ZAHRADNÍ SEDACÍ SOUPRAVA FAŘEL
Představujeme vám rohovou zahradní sedací soupravu FARIEL – klíčový prvek, který promění vaši zahradu v útočiště pohody a stylu. Tento moderní 2-dílný ratanový set překvapí nejen svým designem, ale i funkčností, která vaši venkovní relaxaci povýší na zcela novou úroveň.
ODOLNOST A KVALITA
Vyrobeno z prvotřídního techoratanu v elegantní hnědé barvě, FARIEL kombinuje odolnost a estetiku, která vydrží. Jeho konstrukce je doplněna konferenčním stolkem s tvrzeným sklom, který přidává setu na praktickosti a zároveň slouží jako dokonalý doplněk pro vaše venkovní prostředí.
KOMFORT A PRAKTIČNOST
Komfort je zajištěn díky měkkým béžovým polštářům se snímatelným a voděodolným potahem. Tyto polštáře nejen že zvýší vaše pohodlí, ale jsou také snadno udržovatelné, což znamená, že vaše zahradní souprava bude vypadat skvěle bez ohledu na to, co přinese počasí. Přednosti zahradního setu FARIEL jsou nejen v jeho vizuální atraktivitě, ale také v praktické stránce. Díky rozumným rozměrům a nosnosti je ideální pro každodenní relaxaci i zábavu s přáteli a rodinou.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:hnědá / béžová
Materiál:kov / umělý ratan / sklo / látka (polyester)
Rozměry pohovka:šířka: 154 / 152 cmhloubka: 50 cmvýška: 75 cm
hloubka sedu: 48 cmvýška sedu: 37 / 42 cm
tloušťka podušek: 5 cm
Rozměry stolu:šířka: 70,5 cmhloubka: 43 cmvýška: 39 cm
Nosnost:stůl: 35 kgpohovka: 90 kg / osoba
Hmotnost:32 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Parametre
| TYP STOLA | Záhradný |
|---|---|
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| NOSNOSŤ | 35 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ŠÍRKA POHOVKY | 152 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 154 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 75 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| HĹBKA STOLU | 43 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 70,5 cm |
| VÝŠKA STOLA | 39 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| ŠÍRKA | 152 cm |
| ŠÍRKA | 154 cm |
| ŠÍRKA | 70,5 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 50 cm |
| Hmotnosť | 31800.000g |