Rohová skriňa INFINITY 14 Tempo Kondela Jaseň svetlý
411.90 €
Do obchodu
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfnou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska a... Celý popis
Popis
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfnou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska a ABS hrany garantujú dlhé roky každodenného používania.Farebné prevedenie jaseň svetlý, jaseň tmavý alebo jaseň biely vám ponúkajú široké spektrum použitia, kombinácií a variability.Kombinovaná rohová skriňa INFINITY 14 sa stane dominantou každej spálne alebo predsiene. Je dvojdverová, s kovovými úchytkami. Pravá časť je policová, úložný priestor je rozdelený štyrmi poličkami na 5 odkladacích plôch. Ľavá časť je vešiaková.Farba:jaseň bielyjaseň svetlýjaseň tmavýFarbu zvoľte vo variantách produktu.Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany / kovové úchytkyRozmery:Šírka: 90/106 cmHĺbka: 58/42 cmVýška: 192 cmHrúbka korpusu: 4,8 cmVýška podstavca: 9,5 cmHmotnosť:101 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HMOTNOSŤ | 101 kg |
| HĹBKA | 42 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| DEKOR | Jaseň svetlý |
| DEKOR | Jaseň tmavý |
| DEKOR | Jaseň biely |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| VÝŠKA | 192 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Jaseň svetlý |
| Hmotnosť | 101000.000g |