Rohová šatníková skriňa DORSI 1D Tempo Kondela
358.30 €
Do obchodu
SEKTOROVÝ SYSTÉM DORSI Hľadáte nadčasovosť, originalitu a kvalitu? Pokiaľ je odpoveď áno, tak sektorový systém DORSI je vyrobený práve pre vás. Komponenty z... Celý popis
Popis
SEKTOROVÝ SYSTÉM DORSI
Hľadáte nadčasovosť, originalitu a kvalitu? Pokiaľ je odpoveď áno, tak sektorový systém DORSI je vyrobený práve pre vás. Komponenty z kolekcie DORSI očarí nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej jedálni, spálni, študentskej izbe, kancelárii alebo predsieni.
KVALITNÉ A ODOLNÉ
Komponenty zo série DORSI sú vyrobené z laminovanej drevotriesky, korpus je MDF. Originálne sú vďaka farebnému prevedeniu dub navarra, ktorý pridáva prvkom na elegancii. Pri manipulácii s nábytkom vám pomôžu praktické čierne plastové úchyty.
ROHOVÁ ŠATNIKOVA SKRIŇA 2D
Jednodverová skriňa DORSI 1D je priestranná a ohúri vás svojou praktickosťou a moderným dizajnom. Na pravej strane sa nachádza vešiaková tyč a na ľavej strane sú police.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:dub navarra / čierna
Materiál:laminovaná DTD / MDF / plast
Rozmery:šírka: 95,4 cmhĺbka: 95,4 cmvýška: 210,4 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cmNosnosť:5 kg / šatníková tyč10 kg / polica
Hmotnosť:99 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
|---|---|
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 95,5 cm |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 99 kg |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| VÝŠKA | 210,5 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Áno |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| HĹBKA | 95 cm |
| Hmotnosť | 99000.000g |