PYKA Mustang kožená sedacia súprava drevo D3 / smotanová (G105)
4139.00 €
Do obchodu
Zajazdite si na chrbte pohodlia a dizajnu v podobe sedacej súpravy MUSTANG. Nesmierne prepracované detaily, vyrezávané obrazce v podobe koňa a kvalitné... Celý popis
Popis
Zajazdite si na chrbte pohodlia a dizajnu v podobe sedacej súpravy MUSTANG. Nesmierne prepracované detaily, vyrezávané obrazce v podobe koňa a kvalitné materiály sú naozaj hodne obdivu. Mustang pozostáva z trojsedačky s rozmermi (ŠxHxV): 205x110x110 cm a kresla, ktoré má rozmery (ŠxHxV):…
Parametre
| HĹBKA | 110 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 110 cm |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| ŠÍRKA 2 | 205 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mustang |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 95 - 205 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| ODPORÚČANIE K ÚDRŽBE | konzervácia a impregnácia kože |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | drevo D3 / smotanová (G105) |
| PREVEDENIE POŤAHU | ďalšie farby |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | G105 |
| PREVEDENIE KORPUSU | ďalšie farby |
| OZNAČENIE PREVEDENIA KORPUSU | D3 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | koža |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | koža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | koža |
| MATERIÁL KORPUSU | masív |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | dub |
| VÝHODY PRODUKTU | Bonellové pružiny |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | za príplatok |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| TABURETKA | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánovo-pružinová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánovo-pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | áno |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SEDAČKY | 3+1 |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | drevo D3 / smotanová (G105) |
| MATERIÁL | koža / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU | dub |