PYKA Kinga 2D rustikálna dvojdverová šatníková skriňa drevo D3
1324.00 €
Do obchodu
Dvojdverová šatníková skriňa KINGA 2D je z kolekcie nábytku, ktorej korpus je vyrobený z kvalitnej dosky, potiahnutej prírodnou dubovou dyhou a predné dvierka... Celý popis
Popis
Dvojdverová šatníková skriňa KINGA 2D je z kolekcie nábytku, ktorej korpus je vyrobený z kvalitnej dosky, potiahnutej prírodnou dubovou dyhou a predné dvierka nábytku z masívu, stvorená pre tých, ktorí si cenia tradície, teplo domova a komfort. Farebné prevedenie dreva D3 je veľmi pôvabné…
Parametre
| VÝŠKA | 202 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 108 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kinga 2D |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | drevo D3 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | dub |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| ZRKADLO | nie |
| FARBA | drevo D3 |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |
| DRUH MASÍVU | dub |