PYKA Kevin kožená sedacia súprava drevo D3 / tmavohnedá (S43)
2963.00 €
Do obchodu
Uvažujete o zmene vzhľadu obývacej izby? Vneste jej nový život a šarm so sedacou súpravou KEVIN. Vyniká svojím prepracovaným dizajnom a vzhľadom dýchajúcim... Celý popis
Popis
Uvažujete o zmene vzhľadu obývacej izby? Vneste jej nový život a šarm so sedacou súpravou KEVIN. Vyniká svojím prepracovaným dizajnom a vzhľadom dýchajúcim pôvabom. Kevin pozostáva z dvojsedačky s rozmermi (ŠxHxV): 145x95x105 cm, trojsedačky s rozmermi (ŠxHxV): 200x95x105 cm a kresla, ktoré má…
Parametre
| HĹBKA | 95 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kevin |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 100 - 200 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| ODPORÚČANIE K ÚDRŽBE | konzervácia a impregnácia kože |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | drevo D3 / tmavohnedá (S43) |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | S43 |
| PREVEDENIE KORPUSU | ďalšie farby |
| OZNAČENIE PREVEDENIA KORPUSU | D3 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | koža |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | koža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | koža |
| MATERIÁL KORPUSU | masív |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | dub |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | za príplatok |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| TABURETKA | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie (Bonellové pružiny) |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | áno |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SEDAČKY | 3+2+1 |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | drevo D3 / tmavohnedá (S43) |
| MATERIÁL | koža / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU | dub |