PYKA Jupiter kožená sedacia súprava smotanová (G105)
2881.00 €
Do obchodu
Sedacia súprava JUPITER Vás vnesie do tajov nekonečného oddychu a komfortu. Nežné oblé krivky pôsobia upokojujúco a prívetivo. Jupiter pozostáva z trojsedu s... Celý popis
Popis
Sedacia súprava JUPITER Vás vnesie do tajov nekonečného oddychu a komfortu. Nežné oblé krivky pôsobia upokojujúco a prívetivo. Jupiter pozostáva z trojsedu s rozmermi (ŠxHxV): 200x100x105 cm, dvojsedu s rozmermi (ŠxHxV): 160x100x105 cm a kresla s rozmermi (ŠxHxV): 93x100x105 cm. Vnútro sedacej…
Parametre
| HĹBKA | 100 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| ŠÍRKA | 93 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Jupiter |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 93 - 200 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| ODPORÚČANIE K ÚDRŽBE | konzervácia a impregnácia kože |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | smotanová (G105) |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | G105 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | koža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | koža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | koža |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | dub |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | za príplatok |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| TABURETKA | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie (Bonellové pružiny) |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SEDAČKY | 3+2+1 |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | smotanová (G105) |
| MATERIÁL | koža |
| DRUH MASÍVU | dub |