Presklená komoda Dekorhome Biela lesk
140.90 €
Do obchodu
Táto módna a praktická presklená vitrína skvele zapadne do každej izby. Táto úložná skrinka z prémiovej drevotriesky má dlhú životnosť a je stabilný.... Celý popis
Popis
Táto módna a praktická presklená vitrína skvele zapadne do každej izby.
Táto úložná skrinka z prémiovej drevotriesky má dlhú životnosť a je stabilný. Príborník je vybavený 2 priehradkami a 2 dvierkami a poskytuje dostatok úložného priestoru pre knihy, multimediálne zariadenia a ďalšie predmety. Vaša izba teda ľahšie udržíte uprataný a čistý. Robustná doska stola je tiež ideálny pre vystavenie dekoratívnych predmetov, foto rámčekov a rastlín v kvetináčoch. Túto skrinku ľahko vyčistíte vlhkou handričkou.
Farba:bielasiváčiernabiela lesksivá leskčierna leskbetóndub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:DTD / sklo
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 30,5 cmvýška: 70 cm
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA | 30,5 cm |
| POČET POLÍC | 3 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela lesk |
| Hmotnosť | 28000.000g |