Policová skriňa DTD Dekorhome Sivá lesk
177.80 €
Do obchodu
Naša kompaktná policová šatníková skriňa do predsiene s jednoduchým a elegantným dizajnom vám pomôže s poriadkom a organizácií vo vašom domove! Je ideálny do... Celý popis
Popis
Naša kompaktná policová šatníková skriňa do predsiene s jednoduchým a elegantným dizajnom vám pomôže s poriadkom a organizácií vo vašom domove! Je ideálny do predsiene, šatne, do chodby atď.
Skriňa z kvalitnej drevotriesky je stabilná a robustná. Vysoká skriňa má 5 priehradiek a poskytne vám dostatok úložného priestoru pre vaše oblečenie, čiapky, rukavice a ďalšie doplnky. Ľahko sa čistí vlhkou handričkou.
Farba:bielasiváčiernabiela lesksivá leskčierna leskbetóndub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 25 cmvýška: 189 cm
Hmotnosť:35,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| TYP SKRINE | Policová |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| HĹBKA | 25 cm |
| POČET POLÍC | 5 |
| HMOTNOSŤ | 35,7 kg |
| VÝŠKA | 189 cm |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá lesk |
| Hmotnosť | 35700.000g |