Policová skriňa DTD Dekorhome Čierna
166.50 €
Do obchodu
Vytvorte si hneď za dverami príjemné privítanie s naším elegantným a praktickým botníkom! Jedná sa o nadčasový nábytok, ktorý predstavuje ideálne riešenie,... Celý popis
Popis
Vytvorte si hneď za dverami príjemné privítanie s naším elegantným a praktickým botníkom! Jedná sa o nadčasový nábytok, ktorý predstavuje ideálne riešenie, ako si v spálni či v predsieni pekne usporiadať svoju obuv. Teraz už vás nebudú trápiť topánky rozhádzané po podlahe.
Skrinka je vyrobená z pevnej drevotriesky, je preto nesmierne odolná a robustná. Vnútri sa nachádza 6 poličiek, ktoré vám poskytnú veľa priestoru, kam si prehľadne ukladať topánky. Keďže je skriňa opatrená 2 dvierkami, vaše topánky sú dobre chránené pred prachom a zároveň sú z dohľadu.
Zostavenie botníku je jednoduché.Poznámka: Bočný panel skrine je zložený z dvoch spojených častí.
Farba:bielasivá čiernabiela lesksivá leskčierna leskbetóndub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 39 cmvýška: 178 cm
Hmotnosť:58 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 58 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 178 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 58000.000g |