Počítačový stôl DTD Dekorhome Betón
65.70 €
Do obchodu
Tento elegantný a moderný písací stôl je praktickým doplnkom do vašej domácej študovne alebo pracovne! Stôl je navrhnutý s čistými líniami a dodáva prostrediu... Celý popis
Popis
Tento elegantný a moderný písací stôl je praktickým doplnkom do vašej domácej študovne alebo pracovne!
Stôl je navrhnutý s čistými líniami a dodáva prostrediu moderný a elegantný vzhľad. Je ideálny pre každú tesnú kanceláriu, študijný priestor na internáte, domácnosť s obmedzeným priestorom, alebo keď jednoducho len preferujete úsporu miesta!
Police sa skvele hodia na vystavenie kníh, krabíc a často používaných vecí. Umožní vám tak oveľa praktickejší a jednoduchší spôsob študovania a pracovania a zároveň lepšie využijete priestor vo svojej izbe alebo kancelárii!
Farba:bielabiela leskšedášedá leskčiernačierna leskdub sonomadub sonoma / bielabetón
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:drevotrieska
Rozmery:šírka: 102,5 cmhĺbka: 35 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:20,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| VÝŠKA | 75 cm |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HMOTNOSŤ | 20,3 kg |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET POLÍC | 4 |
| ŠÍRKA | 102,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Betón |
| Hmotnosť | 20250.000g |