Písací stôl TITO Halmar
101.40 €
Do obchodu
Praktický písací stôl TITO je vyrobený z laminovanej DTD vo farebnom prevedení: biela. Stôl sa hodí do každej domácej pracovne alebo detskej izby. Vďaka... Celý popis
Popis
Praktický písací stôl TITO je vyrobený z laminovanej DTD vo farebnom prevedení: biela. Stôl sa hodí do každej domácej pracovne alebo detskej izby.
Vďaka prídavnej policovej časti je stôl variabilný. Je možné ho zostaviť ako rohový aj ako rovný, podľa vašich potrieb.
Farba:biela
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 77 cmvýška: 74 cm
Hmotnosť:30 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VÝŠKA | 74 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 77 cm |
| POČET POLÍC | 4 |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| Hmotnosť | 32000.000g |