Písací stôl TABLO B Signal
100.80 €
Do obchodu
Moderný písací stôl TABLO B s designom v industriálnom štýle. Písací stôl je súčasťou radu produktov TABLO, vďaka ktorému si zariadite domácu pracovňu,... Celý popis
Popis
Moderný písací stôl TABLO B s designom v industriálnom štýle. Písací stôl je súčasťou radu produktov TABLO, vďaka ktorému si zariadite domácu pracovňu, obývaciu izbu alebo halu a predsieň.
Stôl je vyrobený z kvalitnej MDF v dekore dub. Kovová konštrukcia je lakovaná čiernou farbou. Stôl disponuje úložným priestorom v podobe šuplíka a dvoch otvorených políc.
Farba:dub / čierna
Materiál:MDF / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 48 cmvýška: 76 cm
šírka šuplíka: 48 cmšírka police: 28,5 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| HĹBKA | 48 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 2 |
| Hmotnosť | 25000.000g |