Písací stôl so zásuvkou PONTOS Dekorhome
231.00 €
Do obchodu
Písací stôl má dokonalú kombináciu prírodného šarmu a rustikálneho industriálneho štýlu. Priestranná pracovná doska vo vzhľade svetlého duba ponúka dostatok... Celý popis
Popis
Písací stôl má dokonalú kombináciu prírodného šarmu a rustikálneho industriálneho štýlu. Priestranná pracovná doska vo vzhľade svetlého duba ponúka dostatok priestoru.
Vašej pracovni prepožičia úžasné prírodné kúzlo. Vstavaná zásuvka uprostred stola predstavuje ďalší praktický úložný priestor. Ľahká stolová doska spočíva na štýlovom ráme v tvare "X" v čiernom prevedení.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:MDF doska / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 55 cmvýška: 76 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| TYP STOLA | Toaletný |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Konzolový |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| Hmotnosť | 26000.000g |