Písací stôl so zásuvkou HYPERION Dekorhome
340.10 €
Do obchodu
Písací stôl je vytvorený v škandinávskom štýle, ktorý charakterizujú štíhle drevené nohy s retro nádychom. Tento dizajnovo jemný stolík disponuje praktickou... Celý popis
Popis
Písací stôl je vytvorený v škandinávskom štýle, ktorý charakterizujú štíhle drevené nohy s retro nádychom. Tento dizajnovo jemný stolík disponuje praktickou zásuvkou a priehradkou, ktoré sú umiestnené pod doskou stola.
Povrch písacieho stola je tvorený unikátnym drevom zvaným Sheesham, známym tiež ako indický palisander. Táto drevina patrí k najkvalitnejším drevám s najvyššou hustotou. Podnož stola je tvorená úzkymi a dlhými nohami typickými pre severský štýl bývania.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:hnedá prírodná
Materiál:masívne sheeshamové drevo
Rozmery stola:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 75 cm
Rozmery zásuvky:šírka: 50 cmhĺbka: 25 cmvýška: 5 cm
Rozmery priehradky:šírka: 55 cmhĺbka: 55 cmvýška: 5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Škandinávsky |
|---|---|
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| Hmotnosť | 30200.000g |