Písací stôl sklo Dekorhome Strieborná / čierna
291.40 €
Do obchodu
Tento rohový stôl je určený pre náročnejšieho klienta, ktorý potrebuje veľa priestoru pri práci. Chrómovaný podstavec v symbióze so sklom pôsobí veľmi... Celý popis
Popis
Tento rohový stôl je určený pre náročnejšieho klienta, ktorý potrebuje veľa priestoru pri práci. Chrómovaný podstavec v symbióze so sklom pôsobí veľmi elegantne. Podnož stola tvoria štyri chrómované lyžinové podstavce.
Povrch tohto písacieho stola je vyrobený z dosky z tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré je veľmi tvrdé a odolné. Vďaka tomuto sklu je stôl aj dostatočne odolný, nepôsobí ťažkopádne, ale vkusne.
Farba:bielabiela / striebornáčierna / strieborná
Materiál:kov / sklo
Rozmery:šírka (dlhá strana vrátane okrúhleho rohu): 180 cmšírka (krátka strana vrátane okrúhleho rohu): 160 cmhĺbka: 60 cmvýška: 75 cm
hrúbka dosky: 0,8 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Pracovný |
| NOHY STOLA | 8 nohou |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná / čierna |
| Hmotnosť | 46400.000g |