Písací stôl SILVIO Signal MDF doska
331.40 €
Do obchodu
Jednoduchý písací stôl v modernom farebnom prevedení dub/čierna. Stôl je vhodný do kancelárie aj do detskej izby. Je možné zvoliť z dvoch variantov - stolová... Celý popis
Popis
Jednoduchý písací stôl v modernom farebnom prevedení dub/čierna. Stôl je vhodný do kancelárie aj do detskej izby.
Je možné zvoliť z dvoch variantov - stolová doska vyrobená z masívneho dubového dreva s čiernou kovovou podnožou alebo stolná doska vyrobená z MDF s prírodnou dubovou dyhou na čiernej kovovej podnoži.
Farba:dub / čierna
Materiál:masívne drevo / MDF / dyha / kov
Materiál dosky:masívne dubové drevoMDF / prírodná dyha
Výber materiálu dosky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:35 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| Hmotnosť | 35000.000g |