Písací stôl SERGIO Halmar
215.10 €
Do obchodu
Elegantný písací stôl SERGIO je vyrobený v kombinácii DTD laminovaného a masívneho dreva vo farebnom prevedení: antracit / dub wotan. Dosku stolíka je možné... Celý popis
Popis
Elegantný písací stôl SERGIO je vyrobený v kombinácii DTD laminovaného a masívneho dreva vo farebnom prevedení: antracit / dub wotan.
Dosku stolíka je možné pripevniť na úložnú skrinku podľa vlastných potrieb a možností.
Farba:dub wotan / antracit
Materiál:DTD laminovaná / masívne drevo
Elegantný písací stôl SERGIO je vyrobený v kombinácii DTD laminovaného a masívneho dreva vo farebnom prevedení: antracit / dub wotan.
Dosku stolíka je možné pripevniť na úložnú skrinku podľa vlastných potrieb a možností.
Farba:dub wotan / antracit
Materiál:DTD laminovaná / masívne drevo
Rozmery:šírka: 134 - 165 cmhĺbka: 60 cmvýška: 78 cm
Hmotnosť:35 kg
Dodávané v demonte.
:šírka: 134 - 165 cmhĺbka: 60 cmvýška: 78 cm
Hmotnosť:35 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VÝŠKA | 78 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| DEKOR | Dub wotan |
| DEKOR | Antracit |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| ŠÍRKA | 134 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 35000.000g |