Písací stôl s úložným priestorom Dekorhome
255.30 €
Do obchodu
Originálny písací stôl je vyrobený z MDF a kovu. Súčasťou stola sú dve zásuvky a odkladacie police. Farba:hnedá / čierna Materiál:MDF / kov Rozmery:šírka: 122... Celý popis
Popis
Originálny písací stôl je vyrobený z MDF a kovu.
Súčasťou stola sú dve zásuvky a odkladacie police.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:MDF / kov
Rozmery:šírka: 122 cmhĺbka: 70 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
| HĹBKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| Hmotnosť | 27250.000g |