Písací stôl s úložným priestorom Dekorhome
165.00 €
Do obchodu
Originálny písací stôl je vyrobený z MDF a kaučukového dreva. Súčasťou stola sú dve zásuvky a odkladacia výsuvná polica. Farba:biela Materiál:MDF / masívne... Celý popis
Popis
Originálny písací stôl je vyrobený z MDF a kaučukového dreva.
Súčasťou stola sú dve zásuvky a odkladacia výsuvná polica.
Farba:biela
Materiál:MDF / masívne kaučukové drevo
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 55 cmvýška: 80 cm
Nosnosť:50 kg
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VÝŠKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| HĹBKA | 55 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
| Hmotnosť | 28000.000g |