Písací stôl s úložným priestorom B-019 Signal
165.70 €
Do obchodu
Originálny písací stôl je vyrobený z laminovanej MDF a kovu. Súčasťou stola sú dve zásuvky, dve odkladacie police pri jednej strane nôh a na doske stola je... Celý popis
Popis
Originálny písací stôl je vyrobený z laminovanej MDF a kovu.
Súčasťou stola sú dve zásuvky, dve odkladacie police pri jednej strane nôh a na doske stola je prídavná komoda s poličkami a šuplíčkami.
Farba:dub / čierna
Materiál:MDF laminovaná / kov
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 76 cm
Hmotnosť:40 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Lamino |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| POČET POLÍC | 6 |
| Hmotnosť | 40000.000g |