Písací stôl s úložným priestorom APIS Dekorhome 120x70x84 cm
374.50 €
Do obchodu
Stôl APIS je nielen praktický, ale aj štýlový. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa u vás doma bude krásne vynímať. Okrem toho ho možno tiež využiť ako... Celý popis
Popis
Stôl APIS je nielen praktický, ale aj štýlový. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa u vás doma bude krásne vynímať. Okrem toho ho možno tiež využiť ako odkladací či toaletný stolík.
Stôl je vyrobený z masívneho akáciového dreva lakovaného v prírodnom odtieni. Stôl disponuje veľkou otvorenou priehradkou a dvoma zásuvkami, ktoré pojmú všetky vaše zložky, papiere, dokumenty a písacie potreby.
Štyri pevné nohy mu dodávajú na stabilite.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:hnedá prírodná
Materiál:masívne akáciové drevo
Rozmery stola:šírka: 100 / 120 cmhĺbka: 60 / 70 cmvýška: 84 cm
100 x 60 x 84 cm120 x 70 x 84 cm
Stôl ponúkame v dvoch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Retro |
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Konzolový |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| ROZMER | 120x70x84 cm |
| Hmotnosť | 37500.000g |