Písací stôl s regálom OLSEN B Signal
118.00 €
Do obchodu
Moderný písací stôl s regálom OLSEN B idálny do domácej pracovne alebo študentskej izby. Stôl sa skvele kombinuje s regálom OSLEN B. Stôl je vyrobený v... Celý popis
Popis
Moderný písací stôl s regálom OLSEN B idálny do domácej pracovne alebo študentskej izby. Stôl sa skvele kombinuje s regálom OSLEN B.
Stôl je vyrobený v kombinácii MDF a kovu vo farebnom prevedení: biela / dub.
Farba:biela / dub
Materiál:kov / MDF
Rozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 40 cmvýška: 154 cm
výška písacej dosky od podlahy: 74,5 cm
Hmotnosť:23 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 154 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| POČET POLÍC | 2 |
| Hmotnosť | 23000.000g |