Písací stôl s priehradkou PONTOS Dekorhome
167.70 €
Do obchodu
Písací stôl kombinuje nadčasový priemyselný dizajn s pracovnou plochou, na ktorú sa pohodlne zmestia všetky vaše dokumenty, počítač aj stolná lampa. Malá... Celý popis
Popis
Písací stôl kombinuje nadčasový priemyselný dizajn s pracovnou plochou, na ktorú sa pohodlne zmestia všetky vaše dokumenty, počítač aj stolná lampa. Malá otvorená priehradka a dve farebne kontrastné zásuvky taktiež poskytujú ďalší úložný priestor.
Farba:prírodná hnedá / čierna
Materiál:MDF doska / kov
Rozmery stola:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 89 cm
hrúbka dosky: 2 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
|---|---|
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| FARBA | Hnedá |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 89 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| Hmotnosť | 25000.000g |