Písací stôl s policou 90x50 cm Dekorhome Dub sonoma
77.10 €
Do obchodu
Tento jednoduchý pracovný stôl je praktickým doplnkom do vašej domácej študovne alebo pracovne.Je vyrobený z kvalitných dosiek, ktoré mu zaručujú pevnosť,... Celý popis
Popis
Tento jednoduchý pracovný stôl je praktickým doplnkom do vašej domácej študovne alebo pracovne.Je vyrobený z kvalitných dosiek, ktoré mu zaručujú pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť. Na dĺžku meria 90 cm, nezaberá teda príliš miesta a hodí sa do izbičiek pre deti a mládež. Stôl rovnako disponuje poličkou, kam si môžete uložiť rôzne zložky, knižky a pod.Na čistenie a údržbu vám postačí navlhčená handrička. Stôl ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.Farba:bielabiela lesksivásivá leskčiernačierna leskdub sonomadub sonoma / bielabetónVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:drevotrieskaRozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 50 cmvýška: 74 cmHmotnosť:17,6 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| HMOTNOSŤ | 17,6 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 50 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 17600.000g |