Písací stôl s 2 zásuvkami Dekorhome Biela
138.30 €
Do obchodu
Tento štýlový a praktický drevený písací stôl bude skvelým doplnkom vášho domova. Tento kancelársky stôl je vyrobený z masívneho dreva pavlovnie. Masívne... Celý popis
Popis
Tento štýlový a praktický drevený písací stôl bude skvelým doplnkom vášho domova.
Tento kancelársky stôl je vyrobený z masívneho dreva pavlovnie. Masívne drevo pavlovnia je nádherný prírodný materiál. Toto drevo skvele odoláva hmyzu aj hnilobe. Stôl má 2 zásuvky a 1 otvorenú priehradku uprostred, aby ste mali svoje zložky a ďalšie nevyhnutnosti domácej kancelárie dobre usporiadané a po ruke.
Možno použiť aj ako konzolový stolík, počítačový stôl, odkladací stolík a ďalšie. Pracovná plocha je ideálna pre umiestnenie počítača, klávesnice a myši alebo notebooku, aby ste mohli pohodlne písať alebo čítať.
Jednoduchá montáž. Stôl ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:prírodnábielasivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo pavlovnia / preglejka
Rozmery:šírka: 108 cmhĺbka: 45 cmvýška: 76 cm
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Preglejka |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Preglejka |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Preglejka |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Toaletný |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA | 108 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 13000.000g |