Písací stôl OSMERO Dekorhome
387.50 €
Do obchodu
S týmto mimoriadnym písacím stolíkom sa do vášho domova nasťahuje dizajnový originál. Doska stola je vyrobená z masívneho sheeshamového dreva, ktoré je... Celý popis
Popis
S týmto mimoriadnym písacím stolíkom sa do vášho domova nasťahuje dizajnový originál. Doska stola je vyrobená z masívneho sheeshamového dreva, ktoré je celosvetovo známe pre svoju pôsobivú kresbu. Zvláštnosťou sú glazované prvky, ktoré vytvárajú nádherný kontrast medzi sýto hnedou drevinou a svetlejšími miestami. Ručne vyrobený stôl je lakovaný, vďaka čomu sa zvýraznila kresba dreva a povrch je odolnejší a jemnejší.
Štyri vlásenkové nohy s miernym sklonom odávajú stolíku jedinečný retro vzhľad, ktorý ešte podčiarkuje jeho neobvyklý tvar. Vďaka otvoreným stranám sa vždy pohodlne dostanete do vnútorného úložného priestoru.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:hnedá prírodná
Materiál:masívne sheeshamové drevo
Rozmery stola:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 78 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 78 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| Hmotnosť | 33000.000g |