Písací stôl OLJE 11 Tempo Kondela
147.10 €
Do obchodu
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného... Celý popis
Popis
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej spálni, studenskej izbe alebo predsieni. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a dvierkami z MDF. Originálne je svojim bielym farebným prevedením.
PC stôl OLJE 1D/1155 je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky v bielom farebnom prevedení. Svojim dizajnom ľahko zapadne do akejkoľvek kancelárie, študentskej a detskej izby. Poskytne dostatočne veľkú pracovnú plochu a dostatok úložného priestoru. Obsahuje jednodverovú skrinku s policou, kde jednoducho uložíte všetko potrebné.
Farba:biela
Materiál:DTD / ABS hrany / MDF
Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 50 cmvýška: 74,5 cm
výška nožičiek: 16 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cm
Hmotnosť:29 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| VÝŠKA | 74,5 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 50 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| Hmotnosť | 28800.000g |