Písací stôl MOIRY Dekorhome
350.60 €
Do obchodu
Posaďte sa k písaciemu stolu z nášho retro radu dreveného nábytku MOIRY z kvalitného dubového dreva, dyhy a ratanu. Zadná stena je z melamínu. Čierne kovové... Celý popis
Popis
Posaďte sa k písaciemu stolu z nášho retro radu dreveného nábytku MOIRY z kvalitného dubového dreva, dyhy a ratanu. Zadná stena je z melamínu.
Čierne kovové úchytky a čierny kovový rám kontrastujú s prirodzeným kúzlom ratanového stola.
Stôl má k dispozícii šuplík a jednu skrinku.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:prírodná hnedá / čierna
Materiál:masívne drevo / dyha / kov / ratan
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 50 cmvýška: 75 cm
hrúbka dosky: 2 cmpriehradka (ŠxVxH): 36 cm x 66 cm x 45 cm
Zásuvka:šírka: 73 cmhĺbka: 38 cmvýška: 6 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Ratan |
| MATERIÁL | Lamino |
| MATERIÁL | Dyha |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| HĹBKA | 50 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| Hmotnosť | 37700.000g |