Písací stôl MELLORA Tempo Kondela 120 cm
42.40 €
Do obchodu
Stôl MELLORA je jeden z tých šikovných písacích stolov, ktoré vám vytvoria nielen praktický prvok v miestnosti, navyše ju aj elegantne doplní. Konštrukciu... Celý popis
Popis
Stôl MELLORA je jeden z tých šikovných písacích stolov, ktoré vám vytvoria nielen praktický prvok v miestnosti, navyše ju aj elegantne doplní.
Konštrukciu tvorí kov v čiernom prevedení a vrchná plát stola je z DTD laminovanej v prevedení dub.
Na nohách sa nachádzajú rektifikačné skrutky, ktorými vyrovnáte stôl do roviny na akejkoľvek podlahe. Priestranný, zaujímavý, vhodný aj do detskej či študentskej izby.
Farba:dub / čierna
Materiál:DTD laminovaná / kov
Rozmery:šírka: 90 / 100 / 120 / 150 cmhĺbka: 60 cmvýška: 72 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Rozmery stola:90 x 60 cm100 x 60 cm120 x 60 cm150 x 60 cm
Stôl ponúkame v štyroch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Nosnosť:80 kg
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| VÝŠKA | 72 cm |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| Hmotnosť | 13000.000g |