Písací stôl mangovník Dekorhome
354.50 €
Do obchodu
Tento drevený písací stôl vo vintage štýle je skvelým nadčasovým doplnkom pre váš domov. Tento stôl je vyrobený z masívneho hrubého mangovníkového dreva a... Celý popis
Popis
Tento drevený písací stôl vo vintage štýle je skvelým nadčasovým doplnkom pre váš domov.
Tento stôl je vyrobený z masívneho hrubého mangovníkového dreva a pôsobí veľmi originálne. Vzhľadom na vynikajúce remeselné spracovanie a krásnu štruktúru mangovníkového dreva je každý kus nábytku jedinečný a mierne odlišný od ostatných. Stolová doska poskytuje stabilnú a bezpečnú plochu na odkladanie nápojov, košíkov s ovocím, váz či ďalších dekoratívnych predmetov. Má dve zásuvky, ktoré poskytujú dostatok priestoru na uloženie drobností, ako sú kľúče, poznámkové bloky a ďalšie predmety. Tento stôl je možné využiť aj ako počítačový, pracovný, kancelársky či študijný stôl, stôl na čítanie atď.
Dôležitá poznámka: Dôležité upozornenie: Farba sa môže líšiť kus od kusu, a preto je každý písací stôl jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:hnedá
Materiál:masívne mangovníkové drevo
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 45 cmvýška: 90 cm
Hmotnosť:23,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| HMOTNOSŤ | 23,6 kg |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 23600.000g |