Písací stôl INO Dekorhome 160 cm
331.40 €
Do obchodu
Písací stolík predstavuje nadčasovú jednoduchosť v exkluzívnej forme. Je vyrobený z odolnej MDF v bielom prevedení vo vysokom lesku. Tento biely písací stolík... Celý popis
Popis
Písací stolík predstavuje nadčasovú jednoduchosť v exkluzívnej forme. Je vyrobený z odolnej MDF v bielom prevedení vo vysokom lesku. Tento biely písací stolík je ideálny do každej miestnosti, pričom ponúka čisté pracovné prostredie.
Môžete ho použiť do vašej kancelárie, pracovne alebo doma či v detskej izbe. Ľahko ho skombinujete s ostatným nábytkom a pôsobí elegantne.
Farba:biela
Materiál:MDF doska
Rozmery:šírka: 120 / 140 / 160 cmhĺbka: 60 cmvýška: 75 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| Hmotnosť | 18000.000g |